BDO

"Działamy nieprzerwanie od 1988 r. od początku wspierając rozwój zawodowy pracowników"

"To jakie firmy z nami współpracują jako Partnerzy mówi samo za siebie..."


partnerzy

logo BDO

BDO Sp. z o.o.

BDO w Polsce powstało w 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorskich.

BDO jest firmą audytorsko-doradczą o największym doświadczeniu w obsłudze spółek giełdowych
w Polsce. Wśród klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, spółki giełdowe, instytucje finansowe i narodowe fundusze inwestycyjne, którym oferujemy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa finansowego i ekonomicznego. Świadczymy usługi audytorsko-doradcze oferując m. in. usługi audytu, doradztwa podatkowego, outsourcing i doradztwo księgowo-kadrowe, doradztwo finansowe, inwestycyjne i transakcyjne, doradztwo IT. Oferujemy również pełną ofertę szkoleniową i konferencyjną wspartą licznymi publikacjami autorskimi naszych ekspertów.

więcej


logo eurodirect internet

Eurodirect

EURODIRECT powstał w Krakowie, w listopadzie 1993 roku.

We wrześniu 1994 roku został uruchomiony ośrodek w Katowicach i w tym kształcie firma Eurodirect s.c. istniała do 2001 roku kiedy to właściciele podjęli decyzje o przekształceniu jej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o tej samej nazwie, w 2012 roku firma zyskała nowego właściciela i w maju 2012 roku została przekształcona w filię BDO Sp. z o.o. Od początku działalności firma specjalizowała się w szkoleniach zawodowych adresowanych do kadry kierowniczej i zatrudnionych w firmach specjalistów. Wysoka jakość merytoryczna i organizacyjna szkoleń została przez klientów firmy doceniona w trakcie trwania konkursu organizowanego przez firmę Data Group "Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości" (firma była dwukrotnym laureatem tego konkursu).

więcej


alt

Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Jest częścią międzynarodowego holdingu wydawniczego VNR (Verlag für die Deutsche Wirtschaft AG), które w swojej strukturze ma wydawnictwa profesjonalne także w Rumunii, Austrii, USA, Niemczech, Rosji i Szwajcarii.

Pierwszą publikacją wydawnictwa Wiedza i Praktyka był „Poradnik Podatnika”, który od razu okazał się wydawniczym sukcesem. Dziś Wydawnictwo jest w dziesiątce największych wydawnictwo
w Polsce, a poza „Poradnikiem Podatnika” wydaje ponad 70 cyklicznych publikacji drukowanych, 10 portali i 80 bezpłatnych newsletterów. Czytelnictwo drukowanych publikacji sięga ponad 100 tysięcy, a z portali i newsletterów korzysta ponad milion internautów-specjalistów miesięcznie.
Wydawnictwo zatrudnia 176 osób, współpracuje z ponad 1300 autorami i ekspertami. Wśród nich są zarówno specjaliści z takich organów jak: ZUS, PIP, KRUS, GIODO, BCC , urzędnicy ministerialni, a także przedstawiciele firm prywatnych i licznych organizacji.
Od początku istnienia Wydawnictwo Wiedza i Praktyka otrzymało 15 nagród i wyróżnień są to m.in. Medale Europejskie, tytuły Firma Przyjazna Klientowi, Inwestor w Kapitał Ludzki, Gazela Biznesu i Diament Forbesa.
Wydawnictwo wspieramy organizacje pozarządowe oraz idee i projekty, które wnoszą pozytywne zmiany w społeczeństwo oraz środowisko small-bussinessu. Jest inicjatorem „Dnia Ochrony Praw Podatnika”, konkursu Historia i Życie, wspiera Filharmonię Narodową oraz Muzeum Narodowe w Warszawie.

więcej


alt

Oficyna Prawa Polskiego

Oficyna Prawa Polskiego (OPP) powstała w 2005 roku, jest wydawcą profesjonalnych i eksperckich publikacji o tematyce prawnej i podatkowej. Jednym z pierwszych tytułów wydanych przez OPP był miesięcznik „Prawo i Podatki” – pismo stworzone dla osób profesjonalnie zajmujących się prawem podatkowym. Oprócz czasopism oficyna wydaje także książki, podręczniki, organizuje szkolenia i wydarzenia specjalne. W 2009 roku Oficyna Prawa Polskiego wydała książkę „60 lat Rady Europy”, która została uznana za oficjalną książkę 54. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.  Publikacja ukazała się pod red. Hanny Machińskiej.

W 2010 roku w ramach OPP ukazała się książka „Model Konwencji OECD. Komentarz” – pierwszy praktyczny komentarz stworzony przez uznanych specjalistów ds. prawa podatkowego dot. podwójnego opodatkowania w zakresie podatków od dochodu i majątku oraz umów dwustronnych.
Oprócz działalności wydawniczej Oficyna Prawa Polskiego prowadzi także działalność edukacyjną i opiniotwórczą, wspierając ośrodki akademickie i organizując cykliczną konferencję „Dzień Ochrony Praw Podatnika”. OPP jest także inicjatorem i koordynatorem inicjatywy powstania Deklaracji Praw Podatnika. Od 2009 roku Oficyna Prawa Polskiego współpracuje m.in. z Wydziałami Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i licznymi kołami naukowymi uczelni publicznych i niepublicznych.

więcej


alt

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zajmuje się upowszechnianiem wiedzy nt. bezpieczeństwa informacji, popularyzacją systemu i zasad ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych oraz innych prawnie chronionych. Organizuje kursy, szkolenia, warsztaty, kongresy, forum. Współuczestniczy w przygotowaniu u prowadzeniu studiów podyplomowych z zakresu ochrony informacji. Udziela pomocy przedsiębiorcom przy ocenie i wdrażaniu systemowych rozwiązań ochrony informacji, nowoczesnych technik i technologii bezpieczeństwa informacji, opracowaniu Polityki Bezpieczeństwa, tworzeniu zasad i procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (PN-ISO/IEC 27001:2007).

więcej


logo TEST bez tła

Advisory Group TEST Human Resources

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako agencja doradztwa personalnego działamy od 1991 roku.W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

 

5 linii biznesowych TEST świadczy wysokiej jakości usługi dla swoich Klientów:

  • Executive Search – rekrutacja kluczowych osób z poziomu kadry zarządzającej i managerskiej,
  • Recruitment – rekrutacja specjalistów,
  • HR Consulting – Assessment Centre, Development Centre, systemy ocen okresowych, ocena 360°, badania satysfakcji pracowników i inne,
  • Training & Development – Szkolenia, Coaching,
  • Salary Survey – kompleksowe, branżowe i regionalne Raporty Płacowe oraz reorganizacja systemów wynagrodzeń – audyty wynagrodzeń, wartościowanie, systemy płacy stałeji zmiennej.

Jesteśmy pomysłodawcą wielu inicjatyw biznesowych.

RP logoStworzyliśmy pierwszy w Polsce profesjonalny serwis internetowy o płacach, oparty wyłącznie o zweryfikowane dane z firm – www.RaportPlacowy.pl

HR logo CMYK

Zorganizowaliśmy innowacyjną, pierwszą w Polsce konferencję HR w Centrach Usług Biznesowych i IT skierowaną do HR managerów i kluczowych specjalistów - www.HRwcentrach.pl

 

logo HR MKJesteśmy inicjatorem powstania oraz koordynatorem Małopolskiego Klubu HR zrzeszającego managerów oraz specjalistów HR, na co dzień praktyków biznesu. Cykliczne spotkania członków Klubu pozwalają na wymianę doświadczeń i poglądów z obszaru HR.


Nasz sukces oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań.

Jesteśmy elastyczni. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do specyfiki Klienta, przyjmując rozsądną kalkulację kosztów. Podejmujemy się nietypowych wyzwań.

więcej