BDO

"Działamy nieprzerwanie od 1988 r. od początku wspierając rozwój zawodowy pracowników"

"To jakie firmy z nami współpracują jako Partnerzy mówi samo za siebie..."


partnerzy

logo BDO

BDO Sp. z o.o.

BDO w Polsce powstało w 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorskich.

BDO jest firmą audytorsko-doradczą o największym doświadczeniu w obsłudze spółek giełdowych
w Polsce. Wśród klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, spółki giełdowe, instytucje finansowe i narodowe fundusze inwestycyjne, którym oferujemy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego oraz szeroko rozumianego doradztwa finansowego i ekonomicznego. Świadczymy usługi audytorsko-doradcze oferując m. in. usługi audytu, doradztwa podatkowego, outsourcing i doradztwo księgowo-kadrowe, doradztwo finansowe, inwestycyjne i transakcyjne, doradztwo IT. Oferujemy również pełną ofertę szkoleniową i konferencyjną wspartą licznymi publikacjami autorskimi naszych ekspertów.

więcej


logo eurodirect internet

Eurodirect

EURODIRECT powstał w Krakowie, w listopadzie 1993 roku.

We wrześniu 1994 roku został uruchomiony ośrodek w Katowicach i w tym kształcie firma Eurodirect s.c. istniała do 2001 roku kiedy to właściciele podjęli decyzje o przekształceniu jej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o tej samej nazwie, w 2012 roku firma zyskała nowego właściciela i w maju 2012 roku została przekształcona w filię BDO Sp. z o.o. Od początku działalności firma specjalizowała się w szkoleniach zawodowych adresowanych do kadry kierowniczej i zatrudnionych w firmach specjalistów. Wysoka jakość merytoryczna i organizacyjna szkoleń została przez klientów firmy doceniona w trakcie trwania konkursu organizowanego przez firmę Data Group "Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości" (firma była dwukrotnym laureatem tego konkursu).

więcej


alt

Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka powstało w 1997 roku. Jest częścią międzynarodowego holdingu wydawniczego VNR (Verlag für die Deutsche Wirtschaft AG), które w swojej strukturze ma wydawnictwa profesjonalne także w Rumunii, Austrii, USA, Niemczech, Rosji i Szwajcarii.

Pierwszą publikacją wydawnictwa Wiedza i Praktyka był „Poradnik Podatnika”, który od razu okazał się wydawniczym sukcesem. Dziś Wydawnictwo jest w dziesiątce największych wydawnictwo
w Polsce, a poza „Poradnikiem Podatnika” wydaje ponad 70 cyklicznych publikacji drukowanych, 10 portali i 80 bezpłatnych newsletterów. Czytelnictwo drukowanych publikacji sięga ponad 100 tysięcy, a z portali i newsletterów korzysta ponad milion internautów-specjalistów miesięcznie.
Wydawnictwo zatrudnia 176 osób, współpracuje z ponad 1300 autorami i ekspertami. Wśród nich są zarówno specjaliści z takich organów jak: ZUS, PIP, KRUS, GIODO, BCC , urzędnicy ministerialni, a także przedstawiciele firm prywatnych i licznych organizacji.
Od początku istnienia Wydawnictwo Wiedza i Praktyka otrzymało 15 nagród i wyróżnień są to m.in. Medale Europejskie, tytuły Firma Przyjazna Klientowi, Inwestor w Kapitał Ludzki, Gazela Biznesu i Diament Forbesa.
Wydawnictwo wspieramy organizacje pozarządowe oraz idee i projekty, które wnoszą pozytywne zmiany w społeczeństwo oraz środowisko small-bussinessu. Jest inicjatorem „Dnia Ochrony Praw Podatnika”, konkursu Historia i Życie, wspiera Filharmonię Narodową oraz Muzeum Narodowe w Warszawie.

więcej


alt

Oficyna Prawa Polskiego

Oficyna Prawa Polskiego (OPP) powstała w 2005 roku, jest wydawcą profesjonalnych i eksperckich publikacji o tematyce prawnej i podatkowej. Jednym z pierwszych tytułów wydanych przez OPP był miesięcznik „Prawo i Podatki” – pismo stworzone dla osób profesjonalnie zajmujących się prawem podatkowym. Oprócz czasopism oficyna wydaje także książki, podręczniki, organizuje szkolenia i wydarzenia specjalne. W 2009 roku Oficyna Prawa Polskiego wydała książkę „60 lat Rady Europy”, która została uznana za oficjalną książkę 54. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.  Publikacja ukazała się pod red. Hanny Machińskiej.

W 2010 roku w ramach OPP ukazała się książka „Model Konwencji OECD. Komentarz” – pierwszy praktyczny komentarz stworzony przez uznanych specjalistów ds. prawa podatkowego dot. podwójnego opodatkowania w zakresie podatków od dochodu i majątku oraz umów dwustronnych.
Oprócz działalności wydawniczej Oficyna Prawa Polskiego prowadzi także działalność edukacyjną i opiniotwórczą, wspierając ośrodki akademickie i organizując cykliczną konferencję „Dzień Ochrony Praw Podatnika”. OPP jest także inicjatorem i koordynatorem inicjatywy powstania Deklaracji Praw Podatnika. Od 2009 roku Oficyna Prawa Polskiego współpracuje m.in. z Wydziałami Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i licznymi kołami naukowymi uczelni publicznych i niepublicznych.

więcej


alt

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zajmuje się upowszechnianiem wiedzy nt. bezpieczeństwa informacji, popularyzacją systemu i zasad ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych oraz innych prawnie chronionych. Organizuje kursy, szkolenia, warsztaty, kongresy, forum. Współuczestniczy w przygotowaniu u prowadzeniu studiów podyplomowych z zakresu ochrony informacji. Udziela pomocy przedsiębiorcom przy ocenie i wdrażaniu systemowych rozwiązań ochrony informacji, nowoczesnych technik i technologii bezpieczeństwa informacji, opracowaniu Polityki Bezpieczeństwa, tworzeniu zasad i procedur Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (PN-ISO/IEC 27001:2007).

więcej


logo TEST bez tła

Advisory Group TEST Human Resources

Jesteśmy konsultantami HR - partnerami międzynarodowych korporacji w Polsce i czołowych polskich przedsiębiorstw. Jako agencja doradztwa personalnego działamy od 1991 roku.W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 10000 projektów z obszaru HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji rekrutacyjnych.

 

5 linii biznesowych TEST świadczy wysokiej jakości usługi dla swoich Klientów:

  • Executive Search – rekrutacja kluczowych osób z poziomu kadry zarządzającej i managerskiej,
  • Recruitment – rekrutacja specjalistów,
  • HR Consulting – Assessment Centre, Development Centre, systemy ocen okresowych, ocena 360°, badania satysfakcji pracowników i inne,
  • Training & Development – Szkolenia, Coaching,
  • Salary Survey – kompleksowe, branżowe i regionalne Raporty Płacowe oraz reorganizacja systemów wynagrodzeń – audyty wynagrodzeń, wartościowanie, systemy płacy stałeji zmiennej.

Jesteśmy pomysłodawcą wielu inicjatyw biznesowych.

RP logoStworzyliśmy pierwszy w Polsce profesjonalny serwis internetowy o płacach, oparty wyłącznie o zweryfikowane dane z firm – www.RaportPlacowy.pl

HR logo CMYK

Zorganizowaliśmy innowacyjną, pierwszą w Polsce konferencję HR w Centrach Usług Biznesowych i IT skierowaną do HR managerów i kluczowych specjalistów - www.HRwcentrach.pl

 

logo HR MKJesteśmy inicjatorem powstania oraz koordynatorem Małopolskiego Klubu HR zrzeszającego managerów oraz specjalistów HR, na co dzień praktyków biznesu. Cykliczne spotkania członków Klubu pozwalają na wymianę doświadczeń i poglądów z obszaru HR.


Nasz sukces oparty jest na praktycznej wiedzy biznesowej i budowanych przez lata relacjach w środowisku HR owocujących skutecznością rekomendowanych rozwiązań.

Jesteśmy elastyczni. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do specyfiki Klienta, przyjmując rozsądną kalkulację kosztów. Podejmujemy się nietypowych wyzwań.

więcej

 

 


Szkolenia według miast
Kategorie szkoleń
Opinie o naszych szkoleniach
ELDA - ELTRA S.A.

Całe szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi wytycznymi...

więcej

 
KGHM ZANAM Sp. z o.o.

Przeprowadzone szkolenie zostało ocenione pozytywnie, a przekazane w trakcie zajeć treści były jasne i zrozumiałe...

więcej

 
Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.

Program szkolenia został dopasowany do naszych potrzeb czego efektem było optymalne wykorzystanie czasu podczas zajęć...

więcej

budzet

Aktualności
Biuletyny BDO

Zapisz się do naszego Newslettera