BDO

PRZYWÓDZTWO WŚRÓD PRAKTYKÓW - ZASTOSOWANIE TECHNIK STOSOWANYCH PRZEZ "EVERESTOWCÓW" W ZARZĄDZANIU I MOTYWOWANIU ZESPOŁU - wedgług Piotra Cieszewskiego (SZKOLENIE W ARCHIWUM)

Kod: 961718

Miejsce: Warszawa, Centrum miasta

Termin: 12 listopad 2018 - 12 listopad 2018

Cena: 780.00 zł +VAT

Prowadzący
Piotr Cieszewski
Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Obecnie trener przywództwa, szkolący menadżerów największych korporacji, oraz prowadzący zajęcia z przywództwa na Uczelni Łazarskiego, a także jeden z najlepszych mówców inspiracyjno- motywacyjnych w Polsce. W 2002 r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świat i zarządzał grupą 600 pracowników. Razem z pracownikami oddziału zrealizował w Polsce 70 inwestycji drogowych i mostowych - kontrakty od 1 mln do ponad 100 mln zł. W ramach tej korporacji, jako pierwszy dyrektor w Polsce awansował na stanowisko project menagera kobietę, a jego oddział osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Maratończyk, taternik - zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Żonaty, córka.
Cel szkolenia

Celem warsztatu jest wspólna praca nad znalezieniem obszarów do zmiany na drodze do stania się lepszym szefem. Poza wspólnym szukaniem odpowiedzi na powyższe pytania, Piotr Cieszewski przekaże również konkretne rady, podzieli się doświadczeniem i poda rozwiązania. Przykłady będą dotyczyć głównie pracy w korporacji, ale również dla urozmaicenia, uczestnicy usłyszą o skutecznych działaniach lidera wyprawy everestowskiej, w której brał udział. Taka ekspedycja to 90 tragarzy, 11 Szerpów, 9 wspinaczy, 5 ton ładunku, 2 miesiące akcji. Takie przedsięwzięcie wymaga przywództwa. W tym przypadku liderem ekspedycji był Amerykanin polskiego pochodzenia Christopher Klinke, który w trakcie swojej kariery zawodowej był V-ce prezesem American Express.

Adresaci:
Propozycja dla menadżerów z doświadczeniem w kierowaniu zespołami pracowników, lub dla początkujących szefów z ambicjami prezentowania wysokich kompetencji menadżerskich.

Program

Dlaczego warto?
To szkolenie to nie tylko teoria - prowadzący przede wszystkim podzieli się doświadczeniem. Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z rynkiem pracownika. Już nie wystarczy dobra pensja, ubezpieczenie i karta na fitness. Zacząć dzień pracy od znalezienia wypowiedzenia na biurku ze strony naszego dobrego i doświadczonego pracownika, lub zarządzanie niezaangażowanym zespołem nie prowadzi do wygrania z konkurencją, dlatego światowe koncerny wydają coraz większe środki na szkolenia z przywództwa. Najlepsze firmy mają najlepszych liderów.

Przebieg warsztatów:

 • Co chciałabyś/chciałbyś, aby Twoi pracownicy mówili o Tobie?
 • Czego nie chcielibyśmy usłyszeć na swój temat od swoich pracowników?
  - ta część ma na celu wypracowanie obrazu idealnego szefa, co powinno go cechować, jak powinien postępować w relacjach z pracownikami
 • Jakie są przeszkody?
  - wspólne wypunktowanie, co nam przeszkadza być takim szefem. Jakie są czynniki zewnętrzne, jakie wewnętrzne
 • Co możemy zrobić, aby stać się takim szefem jakiego sobie wspólnie opisaliśmy?
  - co powinniśmy poprawić, co powinniśmy przestać robić
 • Przekazanie trzech rad gwarantujących zwiększenie skuteczności menadżerów i poprawę oceny w oczach pracowników
  - Piotr Cieszewski przekaże konkretne rady wynikające z praktycznej wiedzy i skutków popełnianych przez siebie błędów, oraz przykłady działań, które wpływały na wysoki poziom zaangażowania jego pracowników
KONTAKT

Kontakt w sprawie szkoleń

tel. (22) 679-45-00
fax: (22) 678-31-07


 


INFORMACJE

STRONA ORGANIZACYJNA:

Termin realizacji szkolenia: 12 listopada 2018 r.

Miejsce realizacji szkolenia: Warszawa

Harmonogram zajęć:

9.00- rozpoczęcie szkolenia
13.00 - lunch
16.00 - zakończenie szkolenia

Koszt szkolenia: tylko teraz cena specjalna: 780zł/osobę +VAT

!UWAGA! kameralna grupa - liczba miejsc ograniczona !

Warunki uczestnictwa:
Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest:
• Wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego
• Uiszczenie stosownej opłaty niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału w szkoleniu
• Przybycie na szkolenie we wskazanym miejscu i czasie i zabranie ze sobą bagażu dobrych emocji.


MIEJSCE SZKOLENIA
Warszawa
Centrum miasta
ul. Postępu 12Szkolenia według miast
Kategorie szkoleń

budzet

Zapisz się do naszego Newslettera