BDO


UNIKATOWE WARSZTATY MENEDŻERSKIE

  Z przyjemnością informujemy, iż JAKO JEDYNI realizujemy OTWARTE PROJEKTY SZKOLENIOWE nie tylko z wybitnymi praktykami ale uznanymi osobistościami i autorytetami świata mediów, polityki i biznesu.

Dzięki temu, dajemy Państwu możliwość poznania i sprawdzenia metodyki pracy i skuteczności WYBITNYCH DORADCÓW, z których umiejętności dotychczas korzystały wyłącznie duże korporacje i przedstawiciele świata polityki.

Wszystko to oferujemy w kameralnej grupie przy niewielkich kosztach inwestycji z gwarantowaną  stopą zwrotu - natychmiastową skutecznością.

Każde ze szkoleń możemy zorganizować w formule  „in company” na potrzeby Państwa firmy oraz z uwzględnieniem Państwa potrzeb i specyfiki 

Zapraszamy serdecznie


 

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA MENEDŻERSKIE

 

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA Z UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTYCH

TRUDNE ROZMOWY. ODWAŻNE ROZMOWY. CZYLI O SZTUCE POROZUMIEWANIA SIĘ 2018.05.14 2018.05.15 Warszawa
PERSWAZJA I DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PRZEKONYWANIA - dr. Marek Kochan 2018.05.17 2018.05.17 Warszawa

 

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA 


Aneta Krakowska
Szkolenia menedżerskie
otwarte i zamknięte
tel: +48 (22) 543 17 33
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Opinie o naszych szkoleniach
ELDA - ELTRA S.A.

Całe szkolenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi wytycznymi...

więcej

 
KGHM ZANAM Sp. z o.o.

Przeprowadzone szkolenie zostało ocenione pozytywnie, a przekazane w trakcie zajeć treści były jasne i zrozumiałe...

więcej

 
Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o.

Program szkolenia został dopasowany do naszych potrzeb czego efektem było optymalne wykorzystanie czasu podczas zajęć...

więcej

budzet

Aktualności

newspaperniebZostał mniej niż miesiąc na rozliczenie firmy z PIT za 2017 rok

Do końca kwietnia podatnicy PIT prowadzący działalność gospodarczą muszą złożyć zeznanie za 2017 rok na odpowiednim do wybranej formy opodatkowania formularzu. W tym roku termin upływa w poniedziałek 30 kwietnia.

więcej

newspaperniebSposób rekompensaty nadgodzin przekraczających limit

Za nadgodziny przekraczające limity płacimy zgodnie z ogólnymi zasadami wynagradzania godzin nadliczbowych. Pracownik nie może pracować więcej niż przeciętnie 48 godzin w tygodniu w obowiązującym okresie rozliczeniowym. Oznacza to, że przy planowanej przeciętnie 40-godzinnej tygodniowej normie czasu pracy, pracownik nie może pracować więcej niż przeciętnie 8 nadgodzin na tydzień, w okresie rozliczeniowym, w którym jest zatrudniony. Limit ten dotyczy wszystkich godzin nadliczbowych – zarówno tych, które wynikają ze szczególnych potrzeb pracodawcy, jak i będących skutkiem konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii

więcej

Zapisz się do naszego Newslettera