Konferencje

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują konferencje organizowane cyklicznie w centrum Warszawy. Podczas konferencji z zakresu prawa pracy eksperci podpowiedzą praktyczne rozwiązania problemów, z jakimi pracodawcy i kadrowcy stykają się w codziennej pracy. Dla uczestników każda konferencja jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń jak również nawiązania kontaktów biznesowych. Wszyscy prelegenci to uznane autorytety, osoby uczestniczące w tworzeniu przepisów prawa, radcowie prawni i praktycy. Konferencje Polexpert to dwa wydarzenia w roku dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jesteś zainteresowany współpracą przy ich organizacji? Szczegóły dostępne są tutaj.

Zapraszamy na strony konferencji www.kongresprawapracy.com oraz www.konferencjakadrowa.pl.

 

Najbliższe konferencje Polexpert

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Kongres Kadry i Płace 2019 2019.03.19 - 2019.03.20 Warszawa

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją podczas organizowanych przez nas konferencji, seminariów oraz szkoleń.

Uczestnikami naszych eventów są przedstawiciele kadry zarządzającej głównie dyrektorzy finansowi oraz główni księgowi, a także inni pracownicy pionów finansowo-księgowych, menedżerowie i reprezentanci działów HR.

W ramach współpracy gwarantujemy Państwu wiele typów działań promocyjnych, dających każdemu Partnerowi wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe.

Oferta obejmuje wybrane przedsięwzięcia realizowane przez BDO. Sponsorzy otrzymują możliwość zaprezentowania własnej firmy i jej produktów podczas imprezy i w materiałach ją zapowiadających.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostosować się do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

czytaj więcej

Aktualności

Aktualności

19 luty 2019

Praca za granicą i powrót na noc do domu w PIT

Praca za granicą i powrót na noc do domu w…

Czytaj więcej

19 luty 2019

Czy nienależne wynagrodzenie za pracę w spółce cywilnej można zamienić na odpłatne świadczenie wspólnika na rzecz spółki?

Czy nienależne wynagrodzenie za pracę w spółce cywilnej można zamienić…

Czytaj więcej

11 luty 2019

Dodatek funkcyjny a podstawa świadczeń chorobowych

Dodatek funkcyjny a podstawa świadczeń chorobowych    Zwracam się do…

Czytaj więcej

Newsletter