Certyfikowana Akademia HR Business Partner

Na naszych oczach rynek pracy ulega znaczącym przeobrażeniom, a przed Działami HR coraz większe wyzwania dotyczące znalezienia wartościowych pracowników.

 

Dlaczego?

 

Zespół efektywnych profesjonalistów w swojej dziedzinie to gwarancja przewagi konkurencyjnej i utrzymania firmy na rynku, a profesjonalny pracownik działu HR ma dziś realny wpływ na wyniki firmy poprzez odpowiednią politykę rekrutacyjną.

 

Dowiedz się więcej o tym, jak sprawić, by do Twojej firmy trafili tylko najlepsi kandydaci do pracy!

 

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl praktycznych warsztatów, które mają na celu kształcenie profesjonalistów w dziedzinie nowoczesnych metod Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

 

Akademia HRBP to kompleksowy kurs obejmujący takie obszary jak:

 

  • PRAWO PRACY
  • REKRUTACJA I SELEKCJA
  • CONTROLLING PERSONALNY I ANALITYKA HR
  • EMPLOYER BRANDING

 

W trakcie warsztatów omówimy m.in. kwestie dotyczące wsparcia managerów przez HRBP w obszarze wyboru optymalnej formy zatrudnienia oraz współpracy przy analizie przyczyn i formy rozstania się z pracownikiem, uczestnicy nauczą się również wytyczania, monitorowania oraz rozliczania optymalnych celów dla obszaru HR oraz kluczowych wskaźników efektywności w obszarze controllingu personalnego, pokarzemy przykładowe rozwiązania służące wzbudzaniu zaangażowania pracownika, rozwojowi jego kompetencji i realizacji celów biznesowych

 

Nasz Certyfikowany Kurs HRBP adresujmy do wszystkich osób, które pragną zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, dzięki którym można kierować zasobami ludzkimi w sposób świadomy i skuteczny.

 

Pobierz ofertę pdf

 

Akademia HR to warsztaty w formule online. Zobacz jak w praktyce wyglądą nasze warsztaty w wersji online. Zapraszamy do udziału w pełnym kursie

 

 

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Praktyczna Akademia HR Business Partner 2021.04.12 - 2021.06.24 Transmisja ONLINE

 

Akademia to moduły obejmujące dwa lub trzy dni szkoleniowe. Istnieje również możliwość uczestniczenia w pojedyńczych modułach.

 

Akademia HR - wybrane moduły w wersji online

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Controlling personalny i analityka HR - Transmisja on-line 2021.05.12 - 2021.05.14 Transmisja ONLINE
Prawo pracy dla HR Business Partnerów – czyli jak nowocześnie i zgodnie z potrzebami firmy zatrudniać pracowników. Wykład z elementami warsztatów - Transmisja on-line 2021.06.15 - 2021.06.16 Transmisja ONLINE
Skuteczne działania Employer Brandingu - Transmisja on-line 2021.06.23 - 2021.06.24 Transmisja ONLINE

 

Marka pracodawcy to nie tylko to, jak kreuje się pracodawca, ale przede wszystkim to, co mówią o nim jego pracownicy. To od naszego zaangażowania w jej budowę i autentycznych wartości oferowanych przez firmę zależy poziom zadowolenia i pozytywnych opinii.