Certyfikowana Akademia HR Business Partner

Na naszych oczach rynek pracy ulega znaczącym przeobrażeniom, a przed Działami HR coraz większe wyzwania dotyczące znalezienia wartościowych pracowników.

 

Dlaczego?

 

Zespół efektywnych profesjonalistów w swojej dziedzinie to gwarancja przewagi konkurencyjnej i utrzymania firmy na rynku, a profesjonalny pracownik działu HR ma dziś realny wpływ na wyniki firmy poprzez odpowiednią politykę rekrutacyjną.

 

Dowiedz się więcej o tym, jak sprawić, by do Twojej firmy trafili tylko najlepsi kandydaci do pracy!

 

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl praktycznych warsztatów, które mają na celu kształcenie profesjonalistów w dziedzinie nowoczesnych metod Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

 

Akademia HRBP to kompleksowy kurs obejmujący takie obszary jak:

 

  • PRAWO PRACY I CZAS PRACY
  • REKRUTACJA I SELEKCJA
  • MOTYWOWANIE PRZEZ OCENIANIE
  • EMPLOYER BRANDING
  • CONTROLLING PERSONALNY I ANALITYKA HR

 

W trakcie warsztatów omówimy m.in. kwestie dotyczące wsparcia managerów przez HRBP w obszarze wyboru optymalnej formy zatrudnienia oraz współpracy przy analizie przyczyn i formy rozstania się z pracownikiem, uczestnicy nauczą się również wytyczania, monitorowania oraz rozliczania optymalnych celów dla obszaru HR oraz kluczowych wskaźników efektywności w obszarze controllingu personalnego, pokarzemy przykładowe rozwiązania służące wzbudzaniu zaangażowania pracownika, rozwojowi jego kompetencji i realizacji celów biznesowych

 

Nasz Certyfikowany Kurs HRBP adresujmy do wszystkich osób, które pragną zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, dzięki którym można kierować zasobami ludzkimi w sposób świadomy i skuteczny.

 

Pobierz ofertę pdf

 

Akademia HR to warsztaty w formule online i stacjonarnej. Zobacz jak w praktyce wyglądą nasze warsztaty w wersji online. Zapraszamy do udziału w pełnym kursie

 

 

 

 

Akademia to moduły obejmujące dwa lub trzy dni szkoleniowe. Istnieje również możliwość uczestniczenia w pojedyńczych modułach.

 

Akademia HR - wybrane moduły w wersji online

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Transmisja on-line: Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników - tradycyjnie i zdalnie 2020.11.16 - 2020.11.17 Transmisja ONLINE
Transmisja on-line: Czas pracy 2020.12.01 - 2020.12.02 Transmisja ONLINE
Transmisja on-line: Motywowanie przez ocenianie 2020.12.15 - 2020.12.16 Transmisja ONLINE

 

Akademia HR - wybrane moduły w wersji stacjonarnej

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników - tradycyjnie i zdalnie 2020.11.03 - 2020.11.04 Warszawa
Czas pracy 2020.11.25 - 2020.11.26 Warszawa
Motywowanie przez ocenianie 2020.12.08 - 2020.12.09 Warszawa

 

Marka pracodawcy to nie tylko to, jak kreuje się pracodawca, ale przede wszystkim to, co mówią o nim jego pracownicy. To od naszego zaangażowania w jej budowę i autentycznych wartości oferowanych przez firmę zależy poziom zadowolenia i pozytywnych opinii.