Akademia HRBP | Akademia HR Business Partnera

Akademia HRBP

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz globalizacja sprawiają, że, rola działów HR jest bardziej interdyscyplinarna niż jeszcze kilka lat temu.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i kompleksowym potrzebom, stworzyliśmy Akademię HRBP, program rozwoju kompetencji zwiększających skuteczność biznesową. Dziś działy HR stają przed nowymi wyzwaniami dlatego dajemy możliwość nabycia nowych kompetencji niezbędnych do realizowania celów firmy.


Nasze warsztaty, umożliwiają wzniesienie na partnerski poziom komunikacji z menedżerami i osiągnięcie realizacji celów i strategii firmy oraz rozwinięcie umiejętności planowania, budowania współpracy i komunikacji z menedżerami i pracownikami.


Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu praktycznych warsztatów mających na celu zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności w zakresie:

  • PRAWO PRACY dla HRBP (2 dni)
  • CONTROLLING PERSONALNY I ANALITYKA HR (3 dni)
  • REKRUTACJA I SELEKCJA (2 dni)
  • SKUTECZNA KOMUNIKACJA Z BIZNESEM (2 dni)

Podstawowym celem Akademii jest przekazanie wiedzy niezbędnej do efektywnego i rzetelnego pełnienia funkcji HR Business Partnera. Zagadnienia objęte programem szkolenia zawierają wiedzę ważną ze względu na kształtowanie i realizowanie polityki firmy.
Szkolenie odbędzie się w formie interaktywnych warsztatów on-line, kształcących oraz doskonalących umiejętności komunikacyjne i postawy.


Akademia HRBP to ogromy zastrzyk wiedzy, zbieranej przez lata doświadczeń!