To, co wyróżnia BDO jako wiodącą firmę audytorsko-konsultingową spośród innych czołowych firm z tej branży, to dynamicznie rozwijająca się działalność doradcza i szkoleniowa. Realizuje ją z sukcesami Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, który w kategorii szkoleń dla dyrektorów finansowych i księgowych osiągnął na polskim rynku pozycję jednego z liderów.

 

slawomir chrzanowskiSpecjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, w kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych.

Szkolimy z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej.

Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie kraju w największych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań.

Zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady oraz ćwiczenia.

W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Kursanci mają możliwość wyboru optymalnego  rozwiązania edukacyjnego, w tym również rozpoczęcia procesu pogłębiania wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.

Nasz konsekwentny rozwój i umacnianie pozycji lidera w obszarze profesjonalnych szkoleń znalazły w 2009 roku odzwierciedlenie w ekspansji na rynek szkoleń kadrowych i prawno-pracowniczych poprzez przejęcie marki Polexpert – uznanej, czołowej firmy oferującej szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i HR.

W celu zapewnienia jeszcze wyższej jakości oferowanych przez nas usług w 2016 roku wdrożylismy Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0

Zobacz certyfikat

   
Sławomir Chrzanowski
Dyrektor Dział Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Newsletter