Zatrudnianie cudzoziemców

Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce

 

Coraz większe zainteresowanie pracą w Polsce oraz sytuacja rodzimego rynku pracy powoduje, że coraz częściej pracodawcy decydują się zatrudniać pracowników spoza obszaru naszego kraju.
Należy jednak pamiętać o konieczności dopełnienie wszelkich formalności z tym związanych. Tematyka generuje wiele pytań a samo zatrudnienie cudzoziemca jest związane ze spełnieniem szeregu warunków.

 

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu zarówno szkolenia jak i kompleksowe doradztwo w tym zakresie. Koordynujemy wraz z Państwem przygotowanie niezbędnych dokumentów do złożenia w urzędzie celem uzyskania w pierwszej kolejności pozwolenia na pracę, a następnie pozwolenia na pobyt i pracę. Opracowujemy i składamy wnioski w urzędzie, prowadzimy sprawę oraz, w razie konieczności, uzupełniamy dokumenty

 

Regulacje prawne wyróżniają kilka rodzajów zezwoleń na zatrudnienie cudzoziemców. Pomagamy w uzyskaniu zezwoleń na pracę i przy rejestrowaniu oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy.

 

​Specjalizujemy się w takich pozwoleniach jak:​

  • Zezwolenie typ A - Uzyskanie/przedłużenie zezwolenia na pracę bez testu rynku pracy
  • Zezwolenie typ A+ - Uzyskanie/przedłużenie zezwolenia na pracę z przeprowadzeniem testu rynku pracy
  • Zezwolenie typ B, D, E - Uzyskanie/przedłużenie zezwolenia na pracę dla cudzoziemca pełniącego funkcje członka Zarządu Firmy, świadczącego usługi eksportowe lub niekwalifikującego się do zezwolenia B i D
  • Zezwolenie typ C - Uzyskanie/przedłużenie zezwolenia na pracę dla pracownika oddelegowanego do Polski

 

Zapewniamy kompleksową pomoc na każdym etapie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z chęcią doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania.

 

 

Szkolenia onlineZatrudnianie cudzoziemców w Polsce 2020/2021 - Michał Nocuń