Kompetencje miękkie

Zapraszamy do skorzystania z oferty unikatowych szkoleń BDO Academy z zakresu kompetencji miękkich w trybie szkoleń otwartych oraz „in-company” na indywidualne zamówienie Państwa firmy.

 

Oferujemy warsztaty podnoszące kompetencje osobiste z zakresu szeroko rozumianej Komunikacji, Przywództwa, Zarządzania, Perswazji, Negocjacji i Wystąpień Publicznych.

 

Oferta BDO Academy to:

 

 1. Szkolenia dla kadry zarządzającej, w tym członków zarządów, dyrektorów działów prawnych, HR, finansowych i compliance, na stanowiskach o wysokiej odpowiedzialności i z dużym ryzykiem stresu.

 2. Szkolenia dla kadry menedżerskiej średniego szczebla, która:

  • zarządza pracą podległych zespołów,
  • prowadzi rekrutacje
  • prowadzi tzw. trudne rozmowy menedżerskie: dyscyplinujące, motywujące i kompetencyjne.

 3. Szkolenia dla debiutujących menedżerów, którzy:

  • po raz pierwszy zarządzają pracą podległych zespołów,
  • po raz pierwszy poprowadzą rekrutacje,
  • funkcjonują w środowisku wielopoziomowych zależności i odpowiadają względem wyższych stopniem menedżerów.

 4. Akademia Liderek BDO Academy - to topowy program rozwoju kompetencji miękkich dla szefowych działów finansowych oraz działów HR. Misją Akademii jest umożliwianie kobietom na strategicznych stanowiskach rozwoju ich kariery i zwiększania ich wpływu na najważniejsze decyzje spółek. Akademia Liderek ma na celu promowanie kobiecego zarządzania oraz formowanie kolejnych pokoleń liderek zajmujących strategiczne dla działalności przedsiębiorstw stanowiska.


Ofertę naszych szkoleń opieramy o motto „od eksperta do eksperta”. Dzięki temu gwarantujemy Państwu programy szkoleniowe najwyższej klasy i prowadzone przez praktyków biznesu i doświadczonych szkoleniowców.

Każde ze szkoleń „in-company” poprzedza dokładne badanie potrzeb szkoleniowych. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję dopasowania zakresu szkolenia do faktycznych wyzwań i potrzeb.

Listę gotowych tematów znajdą Państwo poniżej.

 

dowiedz się więcej

 

Zapraszamy do skorzystania ze szkoleń otwartych oraz do kontaktu w celu sprawdzenia obszarów, w których możemy Państwu pomóc.

 

Najbliższe warsztaty podnoszące kompetencje

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Akademia Liderek [WARSZTATY WYJAZDOWE] - Trening i rozwijanie umiejętności interpersonalnych 2019.10.21 - 2019.10.23 Kazimierz Dolny
Akademia menedżera finansowego: Motywowanie, Delegowanie, Egzekwowanie i Ocena realizacji celów 2019.11.05 - 2019.11.06 Poznań
Akademia Liderek - Efektywna komunikacja ze współpracownikami 2019.11.06 - 2019.11.06 Warszawa
TRUDNE ROZMOWY MENEDŻERSKIE 2019.11.07 - 2019.11.08 Warszawa

 

 

Newsletter