Warsztaty HR

Na naszych oczach rynek pracy ulega znaczącym przeobrażeniom, a przed Działami HR coraz większe wyzwania dotyczące znalezienia wartościowych pracowników.

Dlaczego?

Zespół efektywnych profesjonalistów w swojej dziedzinie to gwarancja przewagi konkurencyjnej i utrzymania firmy na rynku, a profesjonalny pracownik działu HR ma dziś realny wpływ na wyniki firmy poprzez odpowiednią politykę rekrutacyjną.

Dowiedz się więcej o tym, jak sprawić, by do Twojej firmy trafili tylko najlepsi kandydaci do pracy!

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl praktycznych warsztatów, które mają na celu kształcenie profesjonalistów w dziedzinie nowoczesnych metod Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

 

Dedykowane warsztaty HR 

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Controlling personalny - koszty pracownicze w przedsiębiorstwie. Warsztaty z zastosowaniem arkusza kalkulacyjnego Excel dla HR. 2022.02.10 - 2022.02.11 Transmisja ONLINE
ASSESMENT CENTER / DEVELOPMENT CENTER. Najskuteczniejsza metoda oceny potencjału kandydatów do pracy oraz pracowników - WARSZTATY 2022.04.25 - 2022.04.26 Transmisja ONLINE

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Praktyczna Akademia HR Business Partnera 2022.03.21 - 2022.06.21 Transmisja ONLINE

 

 

 

Marka pracodawcy to nie tylko to, jak kreuje się pracodawca, ale przede wszystkim to, co mówią o nim jego pracownicy. To od naszego zaangażowania w jej budowę i autentycznych wartości oferowanych przez firmę zależy poziom zadowolenia i pozytywnych opinii.