Konferencje

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują konferencje organizowane cyklicznie w centrum Warszawy. Podczas konferencji z zakresu prawa pracy eksperci podpowiedzą praktyczne rozwiązania problemów, z jakimi pracodawcy i kadrowcy stykają się w codziennej pracy. Dla uczestników każda konferencja jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń jak również nawiązania kontaktów biznesowych. Wszyscy prelegenci to uznane autorytety, osoby uczestniczące w tworzeniu przepisów prawa, radcowie prawni i praktycy. Konferencje Polexpert to dwa wydarzenia w roku dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jesteś zainteresowany współpracą przy ich organizacji? Szczegóły dostępne są tutaj.

Zapraszamy na strony konferencji www.kongresprawapracy.com oraz www.konferencjakadrowa.pl.

 

Najbliższe konferencje Polexpert

 

Temat szkolenia Termin szkolenia Miejsce szkolenia
Kongres Prawa Pracy 2019. Omówienie najnowszych zmian w przepisach i ich skutki w praktyce 2019.10.22 - 2019.10.23 Warszawa
XI Forum Rachunkowości i Podatków. Roczne sprawozdanie finansowe za 2019 rok wg krajowych i międzynarodowych przepisów bilansowych. Podatkowe zamknięcie roku oraz nowelizacja przepisów 2019.10.29 - 2019.10.30 Warszawa

 

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane promocją podczas organizowanych przez nas konferencji, seminariów oraz szkoleń.

Uczestnikami naszych eventów są przedstawiciele kadry zarządzającej głównie dyrektorzy finansowi oraz główni księgowi, a także inni pracownicy pionów finansowo-księgowych, menedżerowie i reprezentanci działów HR.

W ramach współpracy gwarantujemy Państwu wiele typów działań promocyjnych, dających każdemu Partnerowi wymierne korzyści marketingowe i sprzedażowe.

Oferta obejmuje wybrane przedsięwzięcia realizowane przez BDO. Sponsorzy otrzymują możliwość zaprezentowania własnej firmy i jej produktów podczas imprezy i w materiałach ją zapowiadających.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostosować się do Państwa oczekiwań i potrzeb.

 

czytaj więcej

Aktualności

Aktualności

16 październik 2019

Zwolnienie ze składek na FP, FS i FGŚP za byłego bezrobotnego 50+

Czy można korzystać ze zwolnienie ze składek na FP, FS…

Czytaj więcej

15 październik 2019

Do jakich ubezpieczeń zgłosić europosła wykonującego umowę zlecenia?

Prosiłabym o udzielenie odpowiedzi na pytanie, do jakich ubezpieczeń należy…

Czytaj więcej

11 październik 2019

Czy można zawierać umowę o dzieło na kilka przedstawień artystycznych

Instytucja kultury organizuje wydarzenia artystyczne - przedstawienia. W ciągu roku…

Czytaj więcej

Newsletter